13FR050E
MFR.Part #
13FR050E
JLCPCB Part #
C2641664
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS