WSR2R5200FEK
MFR.Part #
WSR2R5200FEK
JLCPCB Part #
C4192427
Description
-65℃~+275℃ 2W 520mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS