B20J30KE
MFR.Part #
B20J30KE
JLCPCB Part #
C2648309
Description
20W 30kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS