TEH70M10R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TEH70M10R0JE
JLCPCB Part #
C19347386
Package
TO-247
Description
10Ω 70W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS