HVC1206T1005JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC1206T1005JET
JLCPCB Part #
C2484653
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW 600V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS