TWM5J270E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWM5J270E
JLCPCB Part #
C2646520
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 270Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS