MC102822004FE
MFR.Part #
MC102822004FE
JLCPCB Part #
C4287001
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,13.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS