AT1206DRE07249RL
MFR.Part #
AT1206DRE07249RL
JLCPCB Part #
C2132874
Description
-55℃~+155℃ 200V 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS