HVC1206T1004JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC1206T1004JET
JLCPCB Part #
C4215604
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS