UWT1V331MNR1GS
MFR.Part #
UWT1V331MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 10mm 330uF 35V 450mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD