UWT1E331MNR1GS
MFR.Part #
UWT1E331MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 25V 285mA@10kHz 330uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD