LNU2G392MSEGBN
MFR.Part #
LNU2G392MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617270
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 20.44A@10kHz 28.6mm 3900uF 400V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS