LKG1V222MESYCK
MFR.Part #
LKG1V222MESYCK
JLCPCB Part #
C1606387
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 2A@120Hz 35V 50mm ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS