UPS0J681MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPS0J681MPD1TD
JLCPCB Part #
C1669503
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.3V 600mA@100kHz 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS