UVY2V331MRD
MFR.Part #
UVY2V331MRD
JLCPCB Part #
C1588179
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 330uF 350V 50mm 816.5mA@10kHz ±20% Plugin,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS