UVK2V331MRD
MFR.Part #
UVK2V331MRD
JLCPCB Part #
C5112252
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 1A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 350V 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS