UKL1A331KPDANATD
MFR.Part #
UKL1A331KPDANATD
JLCPCB Part #
C1596204
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 10mm 330uF 400mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS