UVY2A332MRD
MFR.Part #
UVY2A332MRD
JLCPCB Part #
C1669246
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 12.5mm 2.07A@120Hz 25mm 3300uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS