PSB2253100KHS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PSB2253100KHS
JLCPCB Part #
C3792752
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 725V、2.5kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS