UHD1E102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1E102MHD
JLCPCB Part #
C5110984
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.77A@120Hz 1000uF 12.5mm 22mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS