QXK2E106KTP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXK2E106KTP
JLCPCB Part #
C3772174
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS