UVR1H4R7MDD6TP
MFR.Part #
UVR1H4R7MDD6TP
JLCPCB Part #
C1584784
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 40mA@120Hz 4mm 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS