UBY1E622MHL
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBY1E622MHL
JLCPCB Part #
C1588602
Package
Plugin
Description
-40℃~+135℃ 16mm 2.89A@120Hz 25V 3000hrs@135℃ 6200uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS