UCY2H330MHD
MFR.Part #
UCY2H330MHD
JLCPCB Part #
C1668891
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 33uF 350mA@120Hz 500V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS