LNX2L332MSEHBN
MFR.Part #
LNX2L332MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618916
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 11A@120Hz 173mm 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 550V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS