UVR1E153MRD
MFR.Part #
UVR1E153MRD
JLCPCB Part #
C5112332
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 2000hrs@85℃ 22mm 25V 3.8A@120Hz 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS