LNR2C332MSE
MFR.Part #
LNR2C332MSE
JLCPCB Part #
C1663747
Package
Bolt,D35xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 12.7mm 123mm 160V 3300uF 35mm 4.7A@120Hz 5000hrs@85℃ ±20% 螺栓,D35xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS