UPT2E471MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPT2E471MRD
JLCPCB Part #
C4155620
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 22mm 250V 470uF 5000hrs@105℃ 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS