UVP2A330MHD1TO
MFR.Part #
UVP2A330MHD1TO
JLCPCB Part #
C1585204
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 220mA@120Hz 33uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS