LGG2C152MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2C152MELB35
JLCPCB Part #
C1609542
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 2.5A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS