LNR1H473MSEB
MFR.Part #
LNR1H473MSEB
JLCPCB Part #
C1615455
Package
Bolt,D51xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 22mm 47000uF 5000hrs@85℃ 50V 51mm 8.6A@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D51xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS