UVK2A330MPD1TA
MFR.Part #
UVK2A330MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593462
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 360mA@10kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS