LAKW6101MELB25
MFR.Part #
LAKW6101MELB25
JLCPCB Part #
C1605601
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 420V 793.5mA@10kHz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS