UVR2A330MPD1TA
MFR.Part #
UVR2A330MPD1TA
JLCPCB Part #
C1583042
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS