UUG2G220MNQ1MS
MFR.Part #
UUG2G220MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166628
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 280mA@120Hz 400V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS