LGN2L471MELANH
MFR.Part #
LGN2L471MELANH
JLCPCB Part #
C2690134
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
3000hrs@105℃ 35mm 470uF 550V 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS