LNC2V682MSEGBN
MFR.Part #
LNC2V682MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618212
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 138mm 28.42A@10kHz 28.6mm 350V 5000hrs@85℃ 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS