UUD0J270MCR1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UUD0J270MCR1GS
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 27uF 4mm 5.8mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD