UBT2C680MHD1TO
MFR.Part #
UBT2C680MHD1TO
JLCPCB Part #
C4155601
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 2000hrs@125℃ 245mA@120Hz 27mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS