LQR2W222MSEF
MFR.Part #
LQR2W222MSEF
JLCPCB Part #
C1590309
Package
Bolt,D51xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 12.18A@10kHz 133mm 2200uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% Bolt,D51xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS