LNT2G392MSEG
MFR.Part #
LNT2G392MSEG
JLCPCB Part #
C1587962
Package
Bolt,D63.5xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 25.06A@10kHz 28.6mm 3900uF 400V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS