LGU1V562MELA
MFR.Part #
LGU1V562MELA
JLCPCB Part #
C1590295
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 5600uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS