UTT1E221MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1E221MPD1TA
JLCPCB Part #
C5112193
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 178.8mA@120Hz 220uF 25V 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS