UVP1V220MED1TA
MFR.Part #
UVP1V220MED1TA
JLCPCB Part #
C1651004
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 35V 6.3mm 73mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS