UTT1E221MPD1TD
MFR.Part #
UTT1E221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584530
Description
-40℃~+105℃ 178.8mA@120Hz 220uF 25V 3.5mm 400mΩ 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS