UTT1A221MPD1TA
MFR.Part #
UTT1A221MPD1TA
JLCPCB Part #
C1595766
Description
-40℃~+105℃ 10V 220uF 230mA@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS