UTS1C470MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTS1C470MDD1TE
JLCPCB Part #
C1594857
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 90mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS