USA1C470MDD1TE
MFR.Part #
USA1C470MDD1TE
JLCPCB Part #
C1591906
Description
-40℃~+85℃ 102mA@10kHz 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS