ESK105M100AC3FA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESK105M100AC3FA
JLCPCB Part #
C1019533
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 1uF 2000hrs@85℃ 21mA@120Hz 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS