UTT1C470MDD1TE
MFR.Part #
UTT1C470MDD1TE
JLCPCB Part #
C1596903
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS